Prezentacja osoby

 

 

 

Witam serdecznie osoby i firmy odwiedzające moją stronę!

 

Zajmuję się kompleksowo zarządzaniem ryzykiem i temu tematowi oraz tematyce pokrewnej lub bazującej na ryzyku i konieczności zarządzania nim poświęcam moją stronę internetową. W części dotyczącej prezentacji osoby pragnę przybliżyć Państwu moją osobę i odpowiedzieć na pytanie, dlaczego zajmuję się zawodowo akurat tą tematyką, co skłoniło mnie wiele lat temu do zmiany zawodu i zajęcia się tak ciekawym i niezwykłym tematem, jakim jest właśnie zarządzanie ryzykiem.

Dla Państwa, w dużej części potencjalnych moich klientów, ważnym jest nie tylko przedstawienie profesjonalnej oferty doradczo-szkoleniowej, ale także poznanie osoby i jej doświadczenia zawodowego, na którym opiera się dzisiejsza praca risk managera, trenera   i doradcy.

W dwóch blokach macie Państwo możliwość poznać kompetencje zawodowe, uzyskane certyfikaty, znajomość języków obcych, a także niektóre tajniki życia prywatnego, w dużej mierze bazującego także na ryzyku.

 

Zapraszam!

 

  

 UWAGA: wszystkie artykuły, dokumenty, pliki, prezentacje i zdjęcia przedstawione na stronie Internetowej www.annaslodczyk.com i w jej wszystkich zakładkach podlegają ochronie wynikającej z przepisów prawa. Jakiekolwiek ich użycie w innym celu, jak zapoznanie się z ich treścią w celu pozyskania wiedzy, uzyskania kontaktu lub podjęcia współpracy, a głownie kopiowanie i wykorzystywanie w celach zarobkowych lub prywatnych  bez zgody autora lub w celach niezgodnych z prawem  JEST ZABRONIONE.

 

SPEŁNIENIE OBOWIĄZKU INFORMACYJNEGO WOBEC WŁAŚCICIELI DANYCH OSOBOWYCH: dane osobowe klientów i kontrahentów oraz współpracowników przetwarzam w ramach pracy w  ASA Consulting Andrzej Słodczyk, Tychy
ul. Budowlanych 41. Oświadczenie dot. spełnienia obowiązku informacyjnego znajduje się tutaj: www.asa.tychy.pl